O nás
Som veľmi vďačná za všetky skúsenosti, ktoré mi život priniesol. Za možnosti učiť sa. Byť súčasťou veľkých firiem. Byť súčasťou rozmanitých vzťahov - partnerských, priateľských či kolegiálnych. Za možnosť stretnúť mnoho inšpiratívnych a vzdelaných ľudí. Za všetky skúšky, v ktorých som uspela i neuspela. Pomohli mi viac vnímať samú seba a priniesli dar ozajstnej zodpovednosti a láskavosti. Dar pochopenia, že najskôr musí byť môj pohár plný, aby som z neho mohla nalievať ostatným.Martina Mošková
zakladateľka Be Balanced

Ľudia, ktorí sa o vás starajú


Vždy ma fascinovali ľudia a neskutočný potenciál, ktorý v nich buď ešte drieme alebo už viditeľne rastie.

Počas môjho dlhoročného pôsobenia v HR oblasti som pravidelne mala príležitosť vidieť ako sa z mladých talentovaných ľudí stávali profesionáli. Bolo obrovským šťastím, že som pracovala vo firmách, kde tvrdenie „ľudia sú našim najväčším kapitálom“ bolo brané vážne. V začiatkoch kariéry som okrem radosti z vydarených projektov zažívala občas i sklamanie z toho, že nie všetci zamestnanci ocenili dobre myslené firemné benefity, nie všetci s nadšením vítali spoločné aktivity. Nastalo pochopenie, že túto odlišnosť a rozmanitosť je možné prijať, milovať, obdivovať a rešpektovať. Niekedy tomu môže pomôcť cesta sebapoznania a poznávania druhých. A ak sa stane, že tomuto procesu môžem byť nápomocná ako človek, partner, kouč či lektor, napĺňa ma to šťastím i vďačnosťou.

Miroslava Košibová
Program manager, kouč, lektor

,Každý z nás túži po šťastí. To nás všetkých spája. Mnohí z nás však trpia následkami stresu a emocionálnych zranení z minulosti, ktoré prekrývajú každodenný život šedivou clonou.

Už od svojho útleho detstva som sa zaujímala o ľudí. O to, ako je možné, že niektorí sú šťastní a niektorí nie, hoci vonkajšie podmienky mali takmer rovnaké. Mala som tú česť na svojej ceste stretnúť úžasných odborníkov a priučiť sa nástrojom slúžiacim na uvoľňovanie prirodzeného ľudského potenciálu a akceleráciu schopností zvládať rôzne výzvy, či už v súkromnej alebo pracovnej oblasti. Za všetko, čo som sa naučila a môžem naplno praktizovať vo svojom živote, som nesmierne vďačná. Dnes už vieme, že existujú spôsoby ako vniesť blízkosť do vzťahov, porozumenie do komunikácie, lásku, radosť či zdravie do života. Aj to, že tie najväčšie výzvy sú obrovskou príležitosťou pre náš rast. Niet väčšieho daru ako byť tu a teraz.

Martina Strnádová
Akreditovaný terapeut
Certifikovaný kouč


Dlhoročné trápenie s autoimunitným ochorením štítnej žľazy, neustály pocit vyčerpania a únavy, výkyvy nálad, problém s otehotnením...

Substitučná hormonálna liečba mala svoje limity. Roky som hľadala cestu ako si pomôcť.

Som nesmierne vďačná, že som stretla ľudí, ktorý mi dali iný pohľad na zdravie. Celková zmena životného štýlu, úprava stravy a pravidelné cvičenie hormonálnej jogy mi pomohli moj zdravotný stav zlepšiť natoľko, že dnes plná energie túžim toto poznanie odovzdávať ďalej.

Stala som sa súčasťou Be Balanced a v pozícii Program Manager denne spolupracujem na šírení nášho konceptu.

Žaneta Šmihulová
Program Manager - teraz šťastná  mamina na MD

Som šťastná, že patrím medzi ľudí, ktorí vedeli veľmi skoro, čo ich naozaj napĺňa, a zamerala som svoje štúdium na vysokej škole na výživu.

Pracujem ako nutričná špecialistka a inštruktorka power jogy. Počas dlhoročnej praxe som sa naučila, že ľuďom naozaj pomáha až nájdenie rovnováhy (balansu). A týka sa to všetkých oblastí života, nielen stravovania.

Žiadne extrémy, dočasné alebo jednostranné riešenia. Iba rovnováha nám umožní robiť správne kroky, ktoré vedú k trvalej zmene životného štýlu, k zdraviu, spokojnosti a radosti zo života.

Ria Gachová
nutričná špecialistka

Mám v živote to šťastie, že moja práca ma napĺňa a vidím v nej zmysel.

Lásku k medicíne a úctu k životu som skĺbila v odbore gynekológia a pôrodníctvo.

Chcem poradiť vám – všetkým ženám v najintímnejších oblastiach a momentoch, o ktorých sa vám niekedy nerozpráva ľahko. Teším sa na vás!

Petra Oťapková
gynekologička
Každý v druhom stretáva sám seba. Každý v sebe samom stretáva aj druhých.
                                                                                                                           Leonhard Schlegel
Facebook Instagram