Diabetes

Termín a miesto konania bude zverejnené čoskoro.
Ak si želáte, aby sme Vás o najbližšom termíne informovali,
pošlite Váš kontakt cez sekciu Rezervácia.

Cukrovka (diabetes mellitus) je chronické
ochorenie s poruchou metabolizmu
cukrov.


Zaraďuje sa medzi civilizačné ochorenia 21. storočia a počet cukrovkárov neustále rastie. Je to akási daň za súčasný rýchly životný štýl. Vhodná strava v kombinácii s jednoduchými pohybovými aktivitami a so zmenou životného štýlu dokáže tlmiť ochorenie a predísť problémom, ako je vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne ochorenia, zlyhanie obličiek či ďalším možným chorobám.

Pomôže vám navrátiť vitalitu, zlepšiť náladu, zvýšiť pružnosť, telesnú silu a pracovnú výkonnosť. Naučíme vás, ako reaktivovať žľazy s vnútorným vylučovaním, harmonizovať hormonálny systém, udržiavať hladinu krvného cukru, odbúrať stres a eliminovať ďalšie zdravotné problémy súvisiace s diabetom. Táto terapia pomáha nielen diabetikom. Je zároveň vhodná pre ľudí s ochorením štítnej žlazy – znížená funkcia (hypotyreóza) – i ako prevencia ochorenia.

Povedali o nás

Ďakujem Martinke za realizáciu skvelého nápadu - krásneho víkendu spojeného s cvičením a zaujímavými prednáškami.... odporúčam ženám každého veku, každej váhy a aj takým ako ja, čo boli na takomto podujatí prvý krát :D treba prísť, skúsiť a dostane sa Vám láskavej pozornosti a profesionálneho prístupu v takej miere, že budete z toho žiť veľa ďalších dní...
Alena Michalová,
Seminár na tému hormonálnej rovnováhy žien ma oslovil najmä kvôli súčasnému uponáhľanému životnému štýlu. Splnil moje očakávania hlavne v tom, ako dôsledne, podrobne a odborne sa jednotlivé speakerky venovali svojim témam... a vďaka tomu je relatívne jednoduché sa danými odporúčaniami riadiť aj naďalej v živote.
PhDr. Katarína Dúbravská, Senior Manager Partners Group SK