Cukrovka (diabetes mellitus) je chronické ochorenie s poruchou metabolizmu cukrov.

Zaraďuje sa medzi civilizačné ochorenia 21. storočia a počet cukrovkárov neustále rastie. Je to akási daň za súčasný rýchly životný štýl. Vhodná strava v kombinácii s jednoduchými pohybovými aktivitami a so zmenou životného štýlu dokáže tlmiť ochorenie a predísť problémom, ako je vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne ochorenia, zlyhanie obličiek či ďalším možným chorobám.
Pomôže vám navrátiť vitalitu, zlepšiť náladu, zvýšiť pružnosť, telesnú silu a pracovnú výkonnosť. Naučíme vás, ako reaktivovať žľazy s vnútorným vylučovaním, harmonizovať hormonálny systém, udržiavať hladinu krvného cukru, odbúrať stres a eliminovať ďalšie zdravotné problémy súvisiace s diabetom. Táto terapia pomáha nielen diabetikom. Je zároveň vhodná pre ľudí s ochorením štítnej žlazy – znížená funkcia (hypotyreóza) – i ako prevencia ochorenia.

Termín a miesto konania bude zverejnené čoskoro. Ak si želáte, aby sme Vás o najbližšom termíne informovali, pošlite Váš kontakt cez sekciu Registrácia.


Cíťte sa s nami zdravšie, šťastnejšie
a v rovnováhe.
Facebook Instagram
7. júna 2018
Be Balanced shared a link

Be Balanced shared a link

SÚRNE: Hľadá sa darca krvi pre Šimonka, ktorý bojuje o životIde o záchranu nevinného detského života.
25. mája 2018
Techniky na zvládnutie stresu a regeneráciu sú súčasťou našich Kurzov Hormonálnej rovnováhy. Časť z…

Techniky na zvládnutie stresu a regeneráciu sú súčasťou našich Kurzov Hormonálnej rovnováhy. Časť z…

Techniky na zvládnutie stresu a regeneráciu sú súčasťou našich Kurzov Hormonálnej rovnováhy. Časť z nich nájdete aj v Júnovom vydaní časopisu Zdravie.
22. mája 2018
Príďte sa učiť s nami ako byť v rovnováhe

Príďte sa učiť s nami ako byť v rovnováhe

Príďte sa učiť s nami ako byť v rovnováhe 😊 👍Never miss a talk! SUBSCRIBE to the TEDx channel: http://bit.ly/1FAg8hB Josh Kaufman is the author of the #1 international bestseller, 'The Personal MBA: Mas...
Facebook Instagram