Referencie

Ďakujem Martinke za realizáciu skvelého nápadu - krásneho víkendu spojeného s cvičením a zaujímavými prednáškami.... odporúčam ženám každého veku, každej váhy a aj takým ako ja, čo boli na takomto podujatí prvý krát :D treba prísť, skúsiť a dostane sa Vám láskavej pozornosti a profesionálneho prístupu v takej miere, že budete z toho žiť veľa ďalších dní...
Alena Michalová
Seminár na tému hormonálnej rovnováhy žien ma oslovil najmä kvôli súčasnému uponáhľanému životnému štýlu. Splnil moje očakávania hlavne v tom, ako dôsledne, podrobne a odborne sa jednotlivé speakerky venovali svojim témam... a vďaka tomu je relatívne jednoduché sa danými odporúčaniami riadiť aj naďalej v živote.
PhDr. Katarína Dúbravská, Senior Manager Partners Group SK
Každá žena by si mala dopriať takýto skvelý víkend pre svoje zdravie a svoju rovnováhu. Mňa osobne najviac oslovila edukácia o výžive, kde som sa naučila, že platí stare dobré všetko s mierou. Úžasná výživová poradkyňa Ria nám vedela zodpovedať všetky otázky čo je v dnešnom svete preplnenom tzv. odborníkmi na stravu výborné!!! Ja dávam klobúk dolu a nesiem si do života balance v stravovaní. Tiež ma veľmi zaujala joga a zároveň vo mne vzbudila vela otázok a túžbu spoznať nepoznanél Atmosféra workshopu bola pohodová, veľmi príjemná, chválim veľmi a odporúčam vrelo. Martinke ďakujem za pozvanie a skvelú realizáciu.
Katarína Nováková
Ďakujem za pozvanie na víkendový workshop, bolo to veľmi poučné, príjemné, informatívne a inšpiratívne. Veľmi príjemná atmosféra, všetko bolo zabezpečené do posledného detail. Odniesla som si veľmi vela cenných informácií a motiváciu do ďalších dní. Ďakujem veľmi pekne a odporúčam každej žene! Diskusie na tému výživy a hormonálna joga ma určite obohatili. Oplatí sa zažiť.
Petra Malesova
Na programe sa mi veľmi páčil individuálny prístup, veľký priestor na vlastné otázky z oblasti zdravia ženy a odpovede od odborníkov. Naučila som sa základné techniky cvičenia jogy, správne dýchanie a cviky vhodné na udržanie hormonálnej rovnováhy pre ženu. Splnilo to moje očakávania a určite odporúčam.
Katarína Urgašová
Ďakujem za krásny víkend. Workshop bol naplanovaný do detailov.Prednášky boli veľmi bohatè na nové informácie. Atmosféra celeho víkendu bola pokojná, s dobrou energiou. Po dlhej dobe som urobila niečo pre svoje zdravie. Ešte raz vďaka.
Mária Bartošovičová
  • 1
  • 2

Zanechajte nám referenciu

Boli ste s nami spokojný? Zanechajte nám odkaz, ďakujeme :)
Meno a priezvisko*
Firma
Vek
Odkaz*